Jasne garnitury na lato

Jeżeli ktoś myśli, iż podczas lata trzeba odłożyć w kąt garnitury, to jest w dużym błędzie. Przede wszystkim, to właśnie w nich panowie prezentują się najlepiej i dlatego powinni je nosić podczas całego roku. Oczywiście, letnie kreacje znacznie się różnią o tych, które są noszone choćby jesienią czy zimą, ale to nie znaczy, iż są mniej szykowne. Nie ulega wątpliwości to, że podczas upałów, wskazane są jasne garnitury, wykonane z cienkich, przewiewnych tkanin.

Warto podkreślić to, że godne uznania są garnitury z lnu, gdyż ta tkanina jest wprost idealna podczas skwarnych letnich dni. Jednakże posiadają one jedną ogromną wadę, łatwo się mną, w związku z czym nie zakładamy ich do biura, dlatego iż pomięty garnitur nie świadczy dobrze o pracowniku. Z pewnością, mile widziane są też kreacje wykonane z delikatnej bawełny, które są naprawdę śliczne. Trzeba powiedzieć o tym, iż wśród modnych kolorów męskich garniturów na lato możemy wymienić głównie: beżowy, szary, kremowy, popielaty, jasnoszary, jasnozielony i jasnoniebieski, oliwkowy. Niektórzy mężczyźni decydują się również na białe garnitury, w których najlepiej wyglądają bruneci. Ponadto, tego rodzaju kreacje są zwykle wybierane na ślub czy pierwszą komunię świętą.

Oprócz tego, wśród letnich garniturów znajdziemy kreacje matowe i z połyskiem, które najczęściej wybierane są na akademię w szkole, wesele lub uroczystość rodzinną. Poza tym, niektóre z nich są zdobione dodatkowo paskami, prążkami lub kratką. Należy wspomnieć o tym, iż podczas upalnego lata najbardziej sprawdzają się garnitury dwuczęściowe, złożone wyłącznie z marynarki i spodni. Bywa, iż niektórzy panowie zastępują marynarkę kamizelką, która jest bardziej komfortowa. Jeżeli chodzi o fason garnituru, to od paru sezonów królują kreacje taliowane, w szczególności z dwurzędową marynarką. Owszem, niektórzy mężczyźni w dalszym ciągu preferują klasyczne garnitury, zwłaszcza z makietami, które też mogą wyglądać stylowo, ale pod warunkiem iż będą właściwie dobrane do sylwetki.

Nie zapominamy także o tym, iż do jasnego garnituru musimy dobrać ciemniejszą koszulą, najlepiej z krótkim rękawem. Oczywiście, warto tu postawić na kreacje w odcieniach błękitu, pomarańczy, fioletu, brązu, zieleni. Z pewnością, dobrym wyborem będzie także czerń, w szczególności gdy wybieramy się do pracy lub na przyjęcie koktajlowe. Mile widziane są też koszule w drobniutką kratkę lub paski. Ale gdy decydujemy się na wzorzyste kreacje, pamiętamy, by założyć do nich gładki krawat lub muchę, gdyż łączenie różnych deseni jest w złym guście. Idealnym zwieńczeniem stylizacji danego pana jest jasne obuwie, preferowane skórkowe.

A, więc panowie nie powinni rezygnować z garniturów podczas lata, gdyż dodają im szyku. Ważne jednak jest to, by były stworzone z lekkich, wygodnych tkanin i wyróżniały się jasną kolorystyką, gdyż w ciemnych kreacjach słońce będzie zbyt bardzo mężczyznom doskwierać.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 18361 bytes written, possibly out of free disk space in /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/jasne-garnitury-na-lato/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/stron/public_html/hcp.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/stron/public_html/hcp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435